
1 / 5
Kvēlsveču relejs
SKU: MDV84001
5.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Nissan |
| Модель | Qashqai |
| Год | 2011 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 430 |
| Пробег | 126 000 км |
| Цвет | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAJ10U2423772 |
| Код произв. | 8200558438A |
| OEM код | RCS812 |
Категория: Реле подогрева свеч
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

Kvēlsveču relejs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 96kW
5.00 €MDV100248

Kvēlsveču relejs
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV95668
Drošības jostu brīdinājuma relejs
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
20.00 €MDV96919

Cita veida releji
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
5.00 €MDV97512

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV105822

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV73649






