
1 / 39
Galva
SKU: MDV84226
353.47 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A5 Sportback 8TA |
| Year | 2009 |
| Body | Coupe |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 132 kW |
| Engine code | CDNB |
| Mileage | 115 000 km |
| Color | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8T3AA009686 |
| Mfr. code | CDNB |
| OEM code | 06H103495AE |
| Other codes | 06H103373K |
Category: Engine head
Description
the intake valves are bent
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Karteris
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
40.39 €MDV84545

Sadales vārpstas piedziņas ķēdes vāciņš
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
20.20 €MDV84387

Eļļas sūknis
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
40.39 €MDV84382

Virzulis ar klani
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
30.29 €MDV84164

Virzulis ar klani
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
30.29 €MDV84161

Virzulis ar klani
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
30.29 €MDV84152









