
1 / 39
Galva
SKU: MDV84226
353.47 €
Написать в WhatsApp| Марка | Audi |
| Модель | A5 Sportback 8TA |
| Год | 2009 |
| Кузов | Купе |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 132 kW |
| Код двигателя | CDNB |
| Пробег | 115 000 км |
| Цвет | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8T3AA009686 |
| Код произв. | CDNB |
| OEM код | 06H103495AE |
| Другие коды | 06H103373K |
Категория: Головка
Описание
the intake valves are bent
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

Karteris
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
40.39 €MDV84545

Sadales vārpstas piedziņas ķēdes vāciņš
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
20.20 €MDV84387

Eļļas sūknis
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
40.39 €MDV84382

Virzulis ar klani
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
30.29 €MDV84164

Virzulis ar klani
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
30.29 €MDV84161

Virzulis ar klani
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
30.29 €MDV84152









