
1 / 7
Multimediju kontrolieris
SKU: MDV84898
65.65 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A3 S3 8V |
| Year | 2014 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 221 kW |
| Engine code | CJXC |
| Mileage | 68 595 km |
| Color | sepangblau / LY5Q |
| VIN | WAUZZZ8V4FA056458 |
| Mfr. code | 8V0919614K |
| OEM code | 1400040410 |
| Other codes | ALSAL127 |
Category: Head unit multimedia control
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
100.99 €MDV83631

Spidometrs (instrumentu panelī)
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
50.50 €MDV84237

Kameras vadības bloka modulis
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
100.99 €MDV83843

Slieksnis
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
181.78 €MDV83569

Rokturu komplekts
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
30.29 €MDV83565

Bamperis
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
151.49 €MDV83509







