
1 / 7
Multimediju kontrolieris
SKU: MDV84898
65.65 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A3 S3 8V |
| Gads | 2014 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 221 kW |
| Dzinēja kods | CJXC |
| Nobraukums | 68 595 km |
| Krāsa | sepangblau / LY5Q |
| VIN | WAUZZZ8V4FA056458 |
| Ražotāja kods | 8V0919614K |
| OEM kods | 1400040410 |
| Citi kodi | ALSAL127 |
Kategorija: Multimediju kontrolieris
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
100.99 €MDV83631

Spidometrs (instrumentu panelī)
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
50.50 €MDV84237

Kameras vadības bloka modulis
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
100.99 €MDV83843

Slieksnis
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
181.78 €MDV83569

Rokturu komplekts
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
30.29 €MDV83565

Bamperis
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
151.49 €MDV83509







