
1 / 7
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV86847
151.49 €
Chat on WhatsApp| Make | Renault |
| Model | Megane III |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 832 |
| Mileage | 145 000 km |
| Color | extreme blue / TERNA |
| VIN | VF1BZ0B0642635283 |
| Mfr. code | 8200939386A |
Category: Air conditioning (A/C) compressor (pump)
Donor vehicle photos

1 / 11
Other parts from this car
Similar items

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 85kW
121.19 €MDV91332

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Renault · Megane III · 2010 · 1.6L 81kW
90.89 €MDV92362

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
121.19 €MDV92323

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Renault · Megane III · 2011 · 1.5L 81kW
90.00 €MDV96096

Elektrisks radiatoru ventilators
Renault · Megane III · 2010 · 1.6L 82kW
30.29 €MDV36680

Caurulīte (-es) / šļūtene (-es)
Renault · Megane III · 2011 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV71084
