
1 / 30
Aizdedzes ECU komplekts
SKU: MDV86874
454.46 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | TT Mk1 |
| Year | 2001 |
| Body | Coupe |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 165 kW |
| Engine code | BAM |
| Mileage | 149 000 km |
| Color | denimblau / LZ5W |
| VIN | TRUZZZ8NZ11034143 |
| Mfr. code | 1ML906032A |
| OEM code | 0261208221 |
| Other codes | 8N2920930C |
Category: Engine ECU kit and lock set
Description
Chip tunjng, The engine had a custom exhaust manifold and a hybrid turbo.
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

ESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors)
Audi · TT Mk1 · 2002 · 1.8L 110kW
10.10 €MDV17712

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Audi · TT Mk1 · 2002 · 1.8L 110kW
10.10 €MDV42720

Skaņas pastiprinātājs
Audi · TT Mk1 · 2005 · 1.8L 132kW
20.20 €MDV22762

Ksenona vadības bloks
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L 165kW
15.15 €MDV81734

Gaismas modulis LCM
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L 165kW
5.00 €MDV84721

Apakšspārns
Audi · TT Mk1 · 2006 · 1.8L 140kW
15.15 €MDV92555



