
1 / 30
Aizdedzes ECU komplekts
SKU: MDV86874
454.46 €
Написать в WhatsApp| Марка | Audi |
| Модель | TT Mk1 |
| Год | 2001 |
| Кузов | Купе |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.8L 165 kW |
| Код двигателя | BAM |
| Пробег | 149 000 км |
| Цвет | denimblau / LZ5W |
| VIN | TRUZZZ8NZ11034143 |
| Код произв. | 1ML906032A |
| OEM код | 0261208221 |
| Другие коды | 8N2920930C |
Категория: Комплект зажигания
Описание
Chip tunjng, The engine had a custom exhaust manifold and a hybrid turbo.
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

ESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors)
Audi · TT Mk1 · 2002 · 1.8L 110kW
10.10 €MDV17712

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Audi · TT Mk1 · 2002 · 1.8L 110kW
10.10 €MDV42720

Skaņas pastiprinātājs
Audi · TT Mk1 · 2005 · 1.8L 132kW
20.20 €MDV22762

Ksenona vadības bloks
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L 165kW
15.15 €MDV81734

Gaismas modulis LCM
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L 165kW
5.00 €MDV84721

Apakšspārns
Audi · TT Mk1 · 2006 · 1.8L 140kW
15.15 €MDV92555



