
1 / 9
Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas
SKU: MDV89609
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Volkswagen |
| Model | PASSAT B6 |
| Year | 2009 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 147 kW |
| Engine code | CBDC |
| Mileage | 110 000 km |
| Color | iron grey / LC7Z |
| VIN | WVWZZZ3CZ9P068116 |
| Mfr. code | 3C0807646A |
| OEM code | 3C0807645A |
Category: Front bumper splitter molding
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 147kW
5.00 €MDV89142

Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas
Volkswagen · PASSAT B6 · 2006 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV29289

Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas
Volkswagen · PASSAT B6 · 2006 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV29290

Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV61665

Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas
Volkswagen · PASSAT B6 · 2010 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV61667

Priekšējais bamperis
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
40.39 €MDV95327






