
1 / 9
Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas
SKU: MDV89609
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Volkswagen |
| Modelis | PASSAT B6 |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 147 kW |
| Dzinēja kods | CBDC |
| Nobraukums | 110 000 km |
| Krāsa | iron grey / LC7Z |
| VIN | WVWZZZ3CZ9P068116 |
| Ražotāja kods | 3C0807646A |
| OEM kods | 3C0807645A |
Kategorija: Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 147kW
5.00 €MDV89142

Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas
Volkswagen · PASSAT B6 · 2006 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV29289

Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas
Volkswagen · PASSAT B6 · 2006 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV29290

Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV61665

Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas
Volkswagen · PASSAT B6 · 2010 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV61667

Priekšējais bamperis
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
40.39 €MDV95327






