
1 / 6
Apakšspārns
SKU: MDV92486
25.25 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2018 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K |
| Mileage | 116 000 km |
| Color | ink blue / RBN |
| VIN | SJNFCAF15U7445617 |
| Mfr. code | 63842BA60A |
Category: Front wheel arch liner splash guards
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92567

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92568

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92487

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2014 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92488

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2014 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92467

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92649









