
1 / 6
Apakšspārns
SKU: MDV92486
25.25 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2018 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K |
| Nobraukums | 116 000 km |
| Krāsa | ink blue / RBN |
| VIN | SJNFCAF15U7445617 |
| Ražotāja kods | 63842BA60A |
Kategorija: Apakšspārns
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92567

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92568

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92487

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2014 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92488

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2014 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92467

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92649









