
1 / 8
Aizmugurējā bufera atbalsta stienis
SKU: MDV61291
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2018 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K |
| Nobraukums | 116 000 km |
| Krāsa | ink blue / RBN |
| VIN | SJNFCAF15U7445617 |
| Ražotāja kods | 79122BA60A |
Kategorija: Aizmugurējā bufera atbalsta stienis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Bamperis
Nissan · Juke I F15 · 2015 · 1.5L 81kW
65.44 €MDV54690

Atpakaļskata kamera
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
30.29 €MDV83392

Aizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
65.44 €MDV56176

Aizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
52.35 €MDV58678

Bagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste
Nissan · Juke I F15 · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV56796

Bagāžnieka amortizators
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV62944









