
1 / 14
Bagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste
SKU: MDV56796
20.20 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2015 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 636 |
| Nobraukums | 130 000 km |
| Krāsa | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U7152732 |
| Ražotāja kods | 90868BV80A |
Kategorija: Bagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Bagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
15.15 €MDV81886

Bagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV102139

Atpakaļskata kamera
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
30.29 €MDV83392

Aizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
65.44 €MDV56176

Aizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
52.35 €MDV58678

Bagāžnieka amortizators
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV62944











