
1 / 6
Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
SKU: MDV53476
20.20 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2015 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 636 |
| Nobraukums | 130 000 km |
| Krāsa | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U7152732 |
| Ražotāja kods | 170401KB0A |
| OEM kods | 07E111053 |
| Citi kodi | 0580203161 |
Kategorija: Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
15.15 €MDV77231

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV81890

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV95997

Degvielas caurulīte (-es)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV105737

Degvielas caurulīte (-es)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV105739

Degvielas caurulīte (-es)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV105744











