
1 / 11
Degvielas caurulīte (-es)
SKU: MDV105739
15.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 119 621 km |
| Krāsa | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAF15U6268060 |
| Ražotāja kods | K9K410 |
| OEM kods | K9K |
Kategorija: Degvielas caurulīte (-es)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Degvielas caurulīte (-es)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV105737

Degvielas caurulīte (-es)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV105744

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
15.15 €MDV77231

Degvielas filtra korpuss
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV52941

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Juke I F15 · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV53476

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV81890







