
1 / 6
Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
SKU: MDV53476
20.20 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2015 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 636 |
| Mileage | 130 000 km |
| Color | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U7152732 |
| Mfr. code | 170401KB0A |
| OEM code | 07E111053 |
| Other codes | 0580203161 |
Category: In-tank fuel pump
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
15.15 €MDV77231

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV81890

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV95997

Degvielas caurulīte (-es)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV105737

Degvielas caurulīte (-es)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV105739

Degvielas caurulīte (-es)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV105744











