
1 / 14
Bagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste
SKU: MDV56796
20.20 €
Написать в WhatsApp| Марка | Nissan |
| Модель | Juke I F15 |
| Год | 2015 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 636 |
| Пробег | 130 000 км |
| Цвет | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U7152732 |
| Код произв. | 90868BV80A |
Категория: Отделка номерного знака
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

Bagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
15.15 €MDV81886

Bagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV102139
Aizmugurējā pārsega slēdzene
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
25.00 €MDV104190

Atpakaļskata kamera
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
30.29 €MDV83392

Aizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
65.44 €MDV56176

Aizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
52.35 €MDV58678











