
1 / 10
Slieksnis
SKU: MDV63571
20.20 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2018 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K |
| Nobraukums | 116 000 km |
| Krāsa | ink blue / RBN |
| VIN | SJNFCAF15U7445617 |
| Ražotāja kods | 768501KA6A |
Kategorija: Slieksnis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Slieksnis
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63572

Aizmugurējā arka
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV57116

Aizmugurējā arka
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV98990

Radio antena
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV102042

Starteris
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV105682

EGR dzesētājs
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV105714










