
1 / 11
Aizmugurējā arka
SKU: MDV57116
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 636 |
| Nobraukums | 123 000 km |
| Krāsa | dark blue / RAQ |
| VIN | SJNFCAF15U6243812 |
| Ražotāja kods | 788601KA6A |
Kategorija: Aizmugurējā arka
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Aizmugurējā arka
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV98990

Slieksnis
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63572

Slieksnis
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63571
Antena (GPS antena)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
25.00 €MDV104544

Radio antena
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV102042

Degvielas sūknis
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
90.00 €MDV105735





