
1 / 11
Aizmugurējā arka
SKU: MDV57116
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2012 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 636 |
| Mileage | 123 000 km |
| Color | dark blue / RAQ |
| VIN | SJNFCAF15U6243812 |
| Mfr. code | 788601KA6A |
Category: Rear arch trim
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Aizmugurējā arka
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV98990

Slieksnis
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63571

Slieksnis
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63572

Radio antena
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV102042

Starteris
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV105682

EGR dzesētājs
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV105714





