
1 / 8
Aizmugurējā arka
SKU: MDV98990
10.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 410 |
| Mileage | 103 000 km |
| Color | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U6113918 |
| Mfr. code | 788611KA6A |
Category: Rear arch trim
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Aizmugurējā arka
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV57116

Slieksnis
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63571

Slieksnis
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63572

Radio antena
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV102042

Starteris
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV105682

EGR dzesētājs
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV105714











