
1 / 11
Priekšējās arkas apdare
SKU: MDV98993
15.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 410 |
| Mileage | 103 000 km |
| Color | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U6113918 |
| Mfr. code | 638601KA6A |
Category: Front arch trim
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92567

Spārns
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
35.34 €MDV55645

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92568

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92487

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2014 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92488

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92486











