
1 / 7
Parkošanas (PDC) vadības bloks
SKU: MDV98425
40.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 410 |
| Mileage | 103 000 km |
| Color | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U6113918 |
| Mfr. code | 4M0168N3A |
| OEM code | 031194 |
| Other codes | 002259250345 |
Category: Parking PDC control unit/module
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV84878

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
403.96 €MDV78205

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
10.10 €MDV49365

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV78188

Degvielas sūkņa vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
10.10 €MDV49270

Gaisa kondicioniera vadības bloka modulis
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
15.15 €MDV49235











