
1 / 7
Parkošanas (PDC) vadības bloks
SKU: MDV98425
40.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 103 000 km |
| Krāsa | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U6113918 |
| Ražotāja kods | 4M0168N3A |
| OEM kods | 031194 |
| Citi kodi | 002259250345 |
Kategorija: Parkošanas (PDC) vadības bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV84878

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
403.96 €MDV78205

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
10.10 €MDV49365

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV78188

Degvielas sūkņa vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
10.10 €MDV49270

Gaisa kondicioniera vadības bloka modulis
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
15.15 €MDV49235











