
1 / 7
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
SKU: MDV93617
10.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 103 000 km |
| Krāsa | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U6113918 |
| Ražotāja kods | 248451KB0A |
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Juke I F15 · 2015 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV55441
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
40.39 €MDV61331

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
40.39 €MDV48501

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
40.39 €MDV82477

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV103059

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV84878











