
1 / 7
Ģenerators
SKU: MDV95521
15.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 103 000 km |
| Krāsa | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U6113918 |
| Ražotāja kods | K9K410 |
| OEM kods | K9K |
Kategorija: Ģenerators
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Starteris
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV105682

Dzinēja nostiprināšanas stiprinājums-kronšteins
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV105731

Starteris
Nissan · Juke I F15 · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV53747

Starteris
Nissan · Juke I F15 · 2014 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV72523

Dzinējs
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
400.00 €MDV104874

Dzinējs
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
500.00 €MDV96877










