
1 / 6
Starteris
SKU: MDV72523
15.15 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2014 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 636 |
| Nobraukums | 137 697 km |
| Krāsa | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U6504478 |
| Ražotāja kods | K9K |
| OEM kods | K9K636 |
Kategorija: Starteris
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Starteris
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV105682

Starteris
Nissan · Juke I F15 · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV53747

Dzinēja nostiprināšanas stiprinājums-kronšteins
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV105731

Dzinējs
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
400.00 €MDV104874

Dzinējs
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
500.00 €MDV96877

Dzinējs
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
800.00 €MDV100583










