
1 / 6
Starteris
SKU: MDV72523
15.15 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2014 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 636 |
| Mileage | 137 697 km |
| Color | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U6504478 |
| Mfr. code | K9K |
| OEM code | K9K636 |
Category: Starter motor
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Starteris
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV105682

Starteris
Nissan · Juke I F15 · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV53747

Dzinēja nostiprināšanas stiprinājums-kronšteins
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV105731

Dzinējs
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
400.00 €MDV104874

Dzinējs
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
500.00 €MDV96877

Dzinējs
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
800.00 €MDV100583










