
1 / 16
Dzinējs
SKU: MDV100583
800.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 410 |
| Mileage | 237 184 km |
| Color | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAF15U6096716 |
| Mfr. code | K9K410 |
| OEM code | K9K |
Category: Engine
Description
Engine test: https://www.youtube.com/watch?v=FgLxhfoeieI ---------------------------------------------- [ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! --------------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Dzinējs
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
400.00 €MDV104874

Dzinējs
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
500.00 €MDV96877

Dzinēja nostiprināšanas stiprinājums-kronšteins
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV105731

Starteris
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV105682

Starteris
Nissan · Juke I F15 · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV53747

Starteris
Nissan · Juke I F15 · 2014 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV72523









