
1 / 9
Gaisa spilvenu vadības bloks
SKU: MDV102565
10.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 410 |
| Mileage | 237 184 km |
| Color | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAF15U6096716 |
| Mfr. code | 988201KC0A |
| OEM code | ZE1KC111220113 |
| Other codes | F01G07208D |
Category: Airbag control unit/module
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Gaisa spilvenu vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV78135

Gaisa spilvenu vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV84761
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV104562
Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV104260

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV84878

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
403.96 €MDV78205









