
1 / 9
Gaisa spilvenu vadības bloks
SKU: MDV102565
10.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 237 184 km |
| Krāsa | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAF15U6096716 |
| Ražotāja kods | 988201KC0A |
| OEM kods | ZE1KC111220113 |
| Citi kodi | F01G07208D |
Kategorija: Gaisa spilvenu vadības bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Gaisa spilvenu vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV78135

Gaisa spilvenu vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV84761

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV84878

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
403.96 €MDV78205

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
10.10 €MDV49365

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV78188









