
1 / 9
Gaisa spilvenu vadības bloks
SKU: MDV102565
10.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Nissan |
| Модель | Juke I F15 |
| Год | 2011 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 410 |
| Пробег | 237 184 км |
| Цвет | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAF15U6096716 |
| Код произв. | 988201KC0A |
| OEM код | ZE1KC111220113 |
| Другие коды | F01G07208D |
Категория: Блок управления надувных подушек
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Gaisa spilvenu vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV78135

Gaisa spilvenu vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV84761
Нет фото
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV104562
Нет фото
Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV104260

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV84878

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
403.96 €MDV78205









