
1 / 7
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
SKU: MDV103059
10.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 410 |
| Mileage | 237 184 km |
| Color | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAF15U6096716 |
| Mfr. code | 248451KB0A |
Category: Climate control unit
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV104562

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Juke I F15 · 2015 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV55441
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
40.39 €MDV61331

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
40.39 €MDV48501

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
40.39 €MDV82477

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV93617









