
1 / 7
Parkošanas (PDC) vadības bloks
SKU: MDV98425
40.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Nissan |
| Модель | Juke I F15 |
| Год | 2011 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 410 |
| Пробег | 103 000 км |
| Цвет | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U6113918 |
| Код произв. | 4M0168N3A |
| OEM код | 031194 |
| Другие коды | 002259250345 |
Категория: Блок управления парковки
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV84878

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
403.96 €MDV78205

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
10.10 €MDV49365

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV78188

Degvielas sūkņa vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
10.10 €MDV49270

Gaisa kondicioniera vadības bloka modulis
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
15.15 €MDV49235











