
1 / 7
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV93727
19.80 €
Chat on WhatsApp| Make | Opel |
| Model | Insignia A |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 96 kW |
| Engine code | A20DTJ |
| Mileage | 95 000 km |
| Color | ozeanblau / 22A |
| VIN | W0LGS6EK3A1127454 |
| Mfr. code | P13232307 |
| OEM code | 107719060B4 |
| Other codes | R134A |
Category: Air conditioning (A/C) compressor (pump)
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Opel · Insignia A · 2010 · 2.0L 118kW
20.20 €MDV71356

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Opel · Insignia A · 2009 · 2.0L 118kW
20.20 €MDV75713

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Opel · Insignia A · 2013 · 2.0L 103kW
25.00 €MDV102910

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Opel · Insignia A · 2014 · 2.0L 120kW
30.00 €MDV95768

Gaisa kondicionēšanas kompresora stiprinājums
Opel · Insignia A · 2009 · 2.0L 96kW
10.10 €MDV2585

Elektrisks radiatoru ventilators
Opel · Insignia A · 2010 · 2.0L 1kW
15.15 €MDV19889




