1 / 5
Stūres leņķa sensors
SKU: MDV9678
20.20 €
Chat on WhatsApp| Make | Volkswagen |
| Model | Touran I |
| Year | 2008 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.4L 103 kW |
| Mileage | 129 000 km |
| VIN | WVGZZZ1TZ8W098346 |
| Mfr. code | ANP80H062A |
| OEM code | 9VE0705A |
Category: Steering angle sensor
Donor vehicle photos

Similar items
Stūres leņķa sensors
Volkswagen · Touran I · 2007 · 2.0L
15.00 €MDV99727

Stūres leņķa sensors
Volkswagen · Touran I · 2008 · 1.9L
5.00 €MDV101557

Stūres leņķa sensors
Volkswagen · Touran I · 2007 · 1.9L
10.00 €MDV97745

Stūres leņķa sensors
Volkswagen · Touran I · 2004 · 1.6L 75kW
5.00 €MDV33159

ESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors)
Volkswagen · Touran I · 2005 · 1.9L 77kW
10.10 €MDV12635

ESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors)
Volkswagen · Touran I · 2004 · 1.9L 77kW
10.10 €MDV15099



