
1 / 4
Augstsprieguma spole (aizdedzei)
SKU: MDV97097
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | TT Mk1 |
| Year | 2001 |
| Body | Coupe |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 165 kW |
| Engine code | BAM |
| Mileage | 175 000 km |
| Color | silbersee / LY7W |
| VIN | TRUZZZ8N821003538 |
| Mfr. code | GN10236 |
| OEM code | KX28A |
Category: High voltage ignition coil
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Augstsprieguma spole (aizdedzei)
Audi · TT Mk1 · 2000 · 1.8L 165kW
10.10 €MDV29612

Augstsprieguma spole (aizdedzei)
Audi · TT Mk1 · 2000 · 1.8L 165kW
10.10 €MDV29615

Augstsprieguma spole (aizdedzei)
Audi · TT Mk1 · 2000 · 1.8L 165kW
5.00 €MDV29613

Augstsprieguma spole (aizdedzei)
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L 165kW
5.00 €MDV97099

Augstsprieguma spole (aizdedzei)
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L 165kW
5.00 €MDV97102

Gaisa caurule uz turbīnu
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L 165kW
49.50 €MDV93816


