
1 / 9
Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
SKU: MDV97711
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Year | 2008 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.9L 77 kW |
| Engine code | BLS |
| Mileage | 172 280 km |
| Color | arubablau / LX5V |
| VIN | WAUZZZ8P29A031175 |
| Mfr. code | 8P0953519A |
Category: Wiper control stalk
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 2.0L 103kW
20.00 €MDV104693

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV91841

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
5.00 €MDV83609

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 1.9L
5.00 €MDV48499
Gaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 2.0L 103kW
15.00 €MDV104698
Pagrieziena signālu / lukturu sviria
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 2.0L 103kW
30.00 €MDV104696




