
1 / 9
Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
SKU: MDV97711
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.9L 77 kW |
| Dzinēja kods | BLS |
| Nobraukums | 172 280 km |
| Krāsa | arubablau / LX5V |
| VIN | WAUZZZ8P29A031175 |
| Ražotāja kods | 8P0953519A |
Kategorija: Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV91841

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
5.00 €MDV83609

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 1.9L
5.00 €MDV48499

Rokturu komplekts
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV94551

Pagrieziena signālu / lukturu sviria
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV94440

Gaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV94434




