
1 / 10
Rokturu komplekts
SKU: MDV94551
20.20 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | BKD |
| Nobraukums | 219 000 km |
| Krāsa | avussilber / LY7J |
| VIN | WAUZZZ8P68A196581 |
| Ražotāja kods | 8P0953519A |
| OEM kods | 8P0953513A |
| Citi kodi | 8P0907137BK |
Kategorija: Rokturu komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Rokturu komplekts
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2007 · 1.9L
30.00 €MDV102061

Rokturu komplekts
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 1.9L 77kW
25.00 €MDV101928

Pagrieziena signālu / lukturu sviria
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV94440

Gaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV94434

Gaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 1.6L 75kW
5.00 €MDV102013

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV97711

