
1 / 10
Rokturu komplekts
SKU: MDV94551
20.20 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Year | 2008 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 103 kW |
| Engine code | BKD |
| Mileage | 219 000 km |
| Color | avussilber / LY7J |
| VIN | WAUZZZ8P68A196581 |
| Mfr. code | 8P0953519A |
| OEM code | 8P0953513A |
| Other codes | 8P0907137BK |
Category: Wiper turn signal indicator stalk/switch
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Rokturu komplekts
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2007 · 1.9L
30.00 €MDV102061

Rokturu komplekts
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 1.9L 77kW
25.00 €MDV101928

Pagrieziena signālu / lukturu sviria
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV94440

Gaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV94434

Gaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 1.6L 75kW
5.00 €MDV102013

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV97711

