
1 / 10
Rokturu komplekts
SKU: MDV94551
20.20 €
Написать в WhatsApp| Марка | Audi |
| Модель | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Год | 2008 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 103 kW |
| Код двигателя | BKD |
| Пробег | 219 000 км |
| Цвет | avussilber / LY7J |
| VIN | WAUZZZ8P68A196581 |
| Код произв. | 8P0953519A |
| OEM код | 8P0953513A |
| Другие коды | 8P0907137BK |
Категория: Комплект ручек
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Rokturu komplekts
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2007 · 1.9L
30.00 €MDV102061

Rokturu komplekts
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 1.9L 77kW
25.00 €MDV101928

Pagrieziena signālu / lukturu sviria
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV94440

Gaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV94434

Gaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 1.6L 75kW
5.00 €MDV102013

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV97711

