
1 / 9
Priekšējās arkas apdare
SKU: MDV98889
15.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 83 692 km |
| Color | alizarin crimson / NAJ |
| VIN | SJNFCAJ10U2417356 |
| Mfr. code | 63810BR01A |
| OEM code | 68810JD01D |
| Other codes | 688104X000 |
Category: Front arch trim
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Priekšējās arkas apdare
Nissan · Qashqai · 2008 · 1.6L 84kW
20.20 €MDV41684

Priekšējās arkas apdare
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
50.50 €MDV89986

Priekšējās arkas apdare
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV102821

Spārns
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
30.29 €MDV36770

Spārns
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
30.29 €MDV36765

Spārns
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV82787









