
1 / 9
Priekšējās arkas apdare
SKU: MDV98889
15.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 83 692 km |
| Krāsa | alizarin crimson / NAJ |
| VIN | SJNFCAJ10U2417356 |
| Ražotāja kods | 63810BR01A |
| OEM kods | 68810JD01D |
| Citi kodi | 688104X000 |
Kategorija: Priekšējās arkas apdare
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Priekšējās arkas apdare
Nissan · Qashqai · 2008 · 1.6L 84kW
20.20 €MDV41684

Priekšējās arkas apdare
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
50.50 €MDV89986

Priekšējās arkas apdare
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV102821

Spārns
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
30.29 €MDV36770

Spārns
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
30.29 €MDV36765

Spārns
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV82787









