
1 / 8
Aizmugurējais lukturis virsbūvē
SKU: MDV99235
40.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Volkswagen |
| Model | Golf Plus |
| Year | 2005 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.4L 55 kW |
| Engine code | BCA |
| Mileage | 102 000 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ1KZ6W554212 |
| Mfr. code | 5M0945096K |
Category: Rear/tail lights
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Volkswagen · Golf Plus · 2005 · 1.9L 77kW
40.39 €MDV79247

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Volkswagen · Golf Plus · 2007 · 1.9L
10.10 €MDV49207

Numura zīmes apgaismojums
Volkswagen · Golf Plus · 2007 · 1.9L
20.20 €MDV47349

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV1658

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Volkswagen · Golf Plus · 2007 · 1.9L 77kW
15.15 €MDV86808

Numura zīmes apgaismojums
Volkswagen · Golf Plus · 2010 · 1.6L
5.00 €MDV64761


