
1 / 8
Aizmugurējais lukturis virsbūvē
SKU: MDV99235
40.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Golf Plus |
| Gads | 2005 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.4L 55 kW |
| Dzinēja kods | BCA |
| Nobraukums | 102 000 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ1KZ6W554212 |
| Ražotāja kods | 5M0945096K |
Kategorija: Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Volkswagen · Golf Plus · 2005 · 1.9L 77kW
40.39 €MDV79247

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Volkswagen · Golf Plus · 2007 · 1.9L
10.10 €MDV49207

Numura zīmes apgaismojums
Volkswagen · Golf Plus · 2007 · 1.9L
20.20 €MDV47349

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV1658

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Volkswagen · Golf Plus · 2007 · 1.9L 77kW
15.15 €MDV86808

Numura zīmes apgaismojums
Volkswagen · Golf Plus · 2010 · 1.6L
5.00 €MDV64761


