1 / 8
Priekšpusē bampera turētājs
SKU: MDV99762
15.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Focus |
| Year | 2011 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 85 kW |
| Engine code | T1DA |
| Mileage | 157 000 km |
| Color | lunar sky / BB |
| VIN | WF0KXXGCBKBY21643 |
| Mfr. code | BM5117D958A |
| OEM code | C8L6A |
Category: Front bumper mounting bracket
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Priekšpusē bampera turētājs
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 134kW
5.00 €MDV103646

Priekšpusē bampera turētājs
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 134kW
10.00 €MDV103648
Priekšpusē bampera turētājs
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 85kW
15.00 €MDV99764

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
10.00 €MDV105164

Augšējais režģis
Ford · Focus · 2013 · 1.0L
10.00 €MDV105168

Priekšējais bamperis
Ford · Focus · 2005 · 1.6L
30.29 €MDV95400








