
1 / 17
Dzinējs
SKU: MDV99849
750.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2010 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 292 |
| Mileage | 103 928 km |
| Color | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U2037720 |
| Mfr. code | K9K292 |
| OEM code | K9K |
Category: Engine
Description
Engine test: https://www.youtube.com/watch?v=f43eJEaCwMk ---- [ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! -------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Dzinējs
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
300.00 €MDV104892

Dzinējs
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
400.00 €MDV103748

Dzinējs
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
750.00 €MDV100055

Eļļas līmeņa mērāmais
Nissan · Qashqai · 2016 · 1.2L 1kW
15.15 €MDV62469

Vakuumsūknis
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV89284

Dzinēja pārsegs (dekoratīva apdare)
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV100501









