
1 / 20
Aizdedzes ECU komplekts
SKU: MDV98000
110.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2010 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 292 |
| Mileage | 103 928 km |
| Color | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U2037720 |
| Mfr. code | 23710BR30A |
| OEM code | S180033108A |
| Other codes | 284B7JD00B |
Category: Engine ECU kit and lock set
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Aizdedzes ECU komplekts
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
90.89 €MDV92299

Aizdedzes ECU komplekts
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
90.89 €MDV89885

Aizdedzes ECU komplekts
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 86kW
100.00 €MDV100232

Aizdedzes ECU komplekts
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
160.00 €MDV97381

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV105822

Kvēlsveču relejs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV84001









